Doprava

K ceně objednaného zboží je připočtena cena za dopravné dle následujícího rozpisu: Spediční firma DPD : dodání zboží do 24 hodin od odeslání zboží, platba dobírkou -  cena zboží + poštovné 147,- Kč +dobírka 40 kč s DPH do 15 kg váhy. Od 15kg do 34 kg platba dobírkou - cena zboží + poštovné 165,- Kč +dobírka 40 kč s DPH. Od 34kg do 50kg je účtováno za poštovné 185 kč + dobírka 40 kč.

 

U všech zásilek je maximální délka(nejdelší strana) 200 cm a zároveň součet obvodu a délky zásilky maximálně 300 cm. Pokud zásilka přesáhne tento rozměr bude rozdělena do více zásilek.

  Při platbě na účet se dobírka nepočíta a zboží je expedováno po připsání na účet.

  Osobní odběr zboží na prodejně :  veškeré objednávky z internetového obchodu lze po vyzvání ( e-mailem, zprávou SMS) bez placení dalších poplatků převzít a hotově zaplatit na prodejně KROPA s.r.o., Velká nad Veličkou 992.  Při dokončování objednávky nutno zvolit volbu - osobní odběr na prodejně.

  

  Rozvoz zdarma nad 500kč do 10 km  OKRUH ROZVOZU A

Seznam obcí: Velká nad Veličkou, Javorník, Kuželov, Hrubá Vrbka, Malá Vrbka, Suchov, Louka, Lipov, Tasov, Hroznová Lhota, Blatnice pod sv. Antonínkem,Veselí nad Moravou, Blatnička, Boršice u Blatnice.